Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtma çalışmaları gibi amaçlar için, genellikle dış mekân (bina, yol, açık alan vs.) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformlardır.

Kutu Harf Tabela

Işıklı pleksi kutu harf tabelalar CNC ROUTER kesim işleminden sonra imalata  alınıp, ince işçilik ve titizlik isteyen bir çalışma ile işlenmektedir. Harfler müşterinin beğenisine göre, pleksi ve aydınlatma renk seçenekleri değişmektedir.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz krom tabela, 1.2 mm kalınlığında paslanmaz sac ile üretilir. Bu tabelalar genellikle kutu harf üretiminde kullanılır. Krom, paslanmazlar arasında en dayanıklı olan modeldir. Ayrıca yapı olarak sert ve parlak bir yapıya sahip olduğu için dekoratif amaçlı olarakta kullanılabilmektedir.

Paslanmaz krom tabelalar gümüş ve altın rengindedir. Halk arasında bunlara gold krom tabela ve silver krom tabela denilmekte olup bunların ışıklı ve ışıksız olarak 2 modeli bulunmaktadır. Bu tabelalarda ışığı isteğe bağlı olarak tabelanın arkasına veya önüne vurdurabiliyoruz.

Çatı Tabelası

Tabela ve reklam sistemlerinin en çok dikkat edilmesi gereken ürünüdür. Çatı Tabela ve reklam

sisteminde tabela ve reklamınızın sağlamlığı ne kadar önemli ise çatınızın sağlamlığıda o kadar

önemlidir.